Yürekleri ağızlara getiren anlar! 4 yaşındaki çocuk 3'ncü kattan düştü

Yürekleri ağızlara getiren anlar! 4 yaşındaki çocuk 3'ncü kattan düştü
İstanbul'da 3'ncü kattaki evin penceresinde bekleyen çocuk, yaklaşık 10 metre yükseklikten park halindeki aracın üzerine düştü. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla hızla hastaneye kaldırılan küçük çocuk, tedavi altına alındı. Çocuğun hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenilirken, korku dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul Beyoğlu'nda yaşanan olay yürekleri ağızlara getirdi. 4 yaşındaki küçük çocuk, 3'ncü kattan aşağıya düştü. Park halindeki aracın üzerine düşen çocuk, olay sonrası hastaneye kaldırıldı. Olay anı ise güvenlik kameraları tarafından anbean görüntülendi.

Olay dün saat 11:00 sıralarında meydaan geldi. 4 yaşındaki bir kız çocuğu evdekilerin dalgınlığından yararlanarak pencereye çıktı. Bir süre pencerede bekleyen küçük çocuk, yaklaşık 10 metre yüksekten park halindeki aracın üzerine düştü. Vatandaşlar koşarak kız çocuğunu yerden aldı.

ANNESİ VE BABASI EVDE DEĞİLMİŞ

Yaralı çocuk çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çocuğun düştüğü sırada, anne ve babasının evde olmadığı öğrenildi.

KORKU DOLU ANLAR KAMERADA

Yabancı uyruklu kız çocuğunun park halindeki aracın üzerine düşmesi ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, camdaki çocuğu fark eden mahalle sakinlerinin koşması görülüyor.

10 METREDEN ARACIN ÜZERİNE DÜŞTÜ

Camdaki çocuk, yaklaşık 10 metreden önce aracın üzerine daha sonra da yola düşüyor. Yardıma koşan bir kişi ise çocuğu kucağına alarak sakinleştirmeye çalışıyor.

HIZLA HASTANEYE KALDIRILDI

Pencereden yola düşen çocuk olay yerine gelen ambulansla hızla hastaneye kaldırıldı. Ölümden dönen çocuğun hastanedeki tedavisi sürüyor.

ARACIN ÜZERİNDEN YOLA DÜŞTÜ

Çocuğun yardımına koşan Samet Ögel, "Ben yan tarafta oturuyordum. Otelden müşteri çıkış yaptı. "Bebek bebek" diye seslendi. Koşa koşa oraya gittik. Üçüncü katta bebek iplerde asılı kaldı. Altında araç olduğu için biz müdahale edemedik. Araç sahibi aracı ileriye alacakken bebek düştü. Önce kafasını ikinci katın mermerine vurdu. Daha sonra aracın üzerinden sekerek yere düştü. Ben can havliyle hemen bebeği kucağıma aldım.

"BABASI SANDI BANA SARILDI"

Beni herhalde babası sandı hemen sarıldı. Hiç kucağımdan inmedi. Daha sonra polis, ambulans geldi. Anne ve babasına hiçbir şekilde ulaşamadık. Yabancı uyruklularmış" dedi.

Mahalle sakini Sevinç Ciciburun "Bir baktım ki birisi düştü. Camdan minibüsün üstüne daha sonra da yere kaydı. Eğer minibüsün üstünde olsaydı bir şey olmazdı. Kafasında ve ağzında kan vardı. Kim olduklarını bilmiyoruz. Yabancılarmış" diye konuştu. Çocuğun Fas uyruklu olduğu öğrenildi.
 

İlginizi Çekebilir