"10 dakikalık serum 730 TL mi?" diye sordu! TikTok fenomeni doktordan dayak yedi

"10 dakikalık serum 730 TL mi?" diye sordu! TikTok fenomeni doktordan dayak yedi
Bir TikTok fenomeni hastaneye gidip şikayetini aktardı. Daha sonra o anları canlı yayınlayarak "10 dakikalık serum 730 TL mi?" diye sordu. Bunun üzerine de doktordan dayak yedi.

Bir TikTok fenomeninin yaşadıkları akıllara durgunluk verdi. Mide bulantısı için gittiği hastanede serum tedavisi gören fenomen, o anları canlı yayınladı. Fenomen 10 dakikada biten serum için 730 lira ödeme yapması gerektiğini öğrendi. Bu parayı ancak polis eşliğinde ödeyeceğini belirten fenomenin sözlerini duyan doktor iddiaya göre gence küfür edip tekme ve tokat attı.

DOKTORDAN DAYAK YEDİ 

Tiktok’ta yayınlar yapan 22 yaşındaki Bekircan Kartal, mide bulantısı için Avcılar Vera Tıp Merkezi’ne başvurdu. Hastanede serum takılan Kartal, iyi olduğunu takipçilerine duyurmak için canlı yayın başlattı. İddiaya göre, bu esnada Bekircan Kartal’a takılan serumdan kan akmaya başladı. Duruma tepki gösteren Kartal, hastanedeki doktora ne kadar ödeme yapması gerektiğini sordu. Kartal’a serum için 730 TL ödeme yapması gerektiği söylendi. Fiyatı yüksek bulan Kartal, ödemeyi polis eşliğinde ve evrakları görerek yapmak istediğini iletti. İddiaya göre, bu sözler karşısında öfkelenen doktor, Bekircan Kartal’a tokat ve tekme atıp küfür etti.

"SIRTIMA TEKME YÜZÜME TOKAT ATTI"

Olayla ilgili konuşan Bekircan Kartal, "Serumumu 10 dakikada bitirtip canlı yayını bitirmemi istedi doktor. Hastaneden gitmemi istediler. Kocaman bir serum 10 dakika içinde o kadar çabuk bitemez" dedi. Serum için yüksek bir fiyat istendiğini söyleyen Kartal, "Ben de bunu polis ve sağlık bakanlığı elemanlarıyla verebileceğimi söyledim. Sonra doktor sinirlendi ve aileme, şahsıma küfür etti. Sırtıma tekme ve yüzüme tokat attı. Canlı yayını kapatmamı istedi, telefonuma vurdu. Olay yerine polis geldi ama hastane içindeki kamera görüntülerini silmişler ve E-nabız’dan baktım doktorun ismini değiştirip kadın bir isim yazmışlar" ifadelerini kullandı. (İHA)

İlginizi Çekebilir