Sprey bir anda patladı! Kuafördekiler ne yapacağını şaşırdı! O anlar kameralara yansıdı

Sprey bir anda patladı! Kuafördekiler ne yapacağını şaşırdı! O anlar kameralara yansıdı
İstanbul'daki bir erkek berberinde çalışanlardan biri dolaba çarpınca spreylerden biri yere düşüp patladı. Dükkanda çalışanlar ve müşteriler kaçışırken o anlar kameralara yansıdı.

Arnavutköy'de bulunan bir berberde yaşananlar izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. İşletmecinin çarptığı dolaptaki sprey yere düşüp birden patladı. Dükkdankiler birden kaçışmaya başlayınca o anlar kameralara yansıdı. 

İLGİNÇ ANLAR ORTAYA ÇIKTI! 

Arnavutköy’de bir erkek kuaföründe müşterisiyle muhabbet eden işletmeci, arkasında duran dolaba yanlışlıkla çarpınca spreyler yere düştü. Yere düşen spreylerden birisi patlarken, iş yerinde bulunan müşteriler ve çalışanlar kaçışmaya başladı. Kaçışma anları güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi. Görüntülerde bir müşterinin üzerindeki önlükle koşmaya çalıştığı, bir diğer müşterinin ise rahatlığını koruyarak yerdeki spreyi almaya çalıştığı görüldü. İşletme sahibi düşen spreye müdahale etmek istediği esnada ise ayağı kayarak yere düştü. Komedi filmlerini aratmayan iş kazası. ilginç anların kaydedilmesine neden oldu.

KOMEDİ FİLMİ GİBİ İŞ KAZASI 

Yaşananlarla ilgili konuşan işletme sahibi Hüseyin Deniz, “Ben 14 yaşından beri bu işi yapıyorum. Herkesin başına geleceği gibi bizim de başımıza bir iş kazası geldi ama bizimki biraz komik oldu. Müşterim gelmişti, onunla ilgilenirken ben de geri geri giderek dolaba çarptım. Sprey yere düşüp patladı, gazı yüzümüze gelmeye başlayınca ben kaçtım. Yandaki müşterimiz de bomba patlamış gibi kaçtı. Ben gidip spreyi ayağımla dışarı atmaya çalıştım ama kayarak düştüm o esnada. Sürekli gördüğüm dolap, nasıl görmedim anlamadım. Ayağa kalkmayan müşterim normalde de öyle çok sakin birisi. Biz bayağı kaçıştık ama sonradan izleyince ben de güldüm. İş kazası gerçekleşebilir, herkesin başına gelebilir. Diğer meslektaşlarıma dikkat etsinler diyorum, bu yanıcı bir madde çünkü” ifadelerini kullandı.
 

İlginizi Çekebilir