Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafeye silahlı saldırı! Yaralılar var

Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafeye silahlı saldırı! Yaralılar var
Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar'ın Cihangir'de bulunan kafesine müşterilerin bulunduğu sırada silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 3 müşteri yaralanırken, saldırgan olay yerinden kaçtı.

İstanbul Beyoğlu Cihangir Mahallesi'nde oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafede bir kişiye silahlı saldırı düzenlendi. Olayda silahlı saldırıya uğrayan şahıs ve kafede oturan 2 müşteri yaralandı.

Öğle saatlerinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, Cihangir, Defterdar Yokuşu sokakta bulunan ve oyuncu Ufuk Bayraktar'ın sahibi olduğu kafede oturan Ayhan Yılmaz'a 5-6 el ateş edilerek silahlı saldırı yapıldı. Saldırganın silahından çıkan kurşunlar kafede oturan Sabriye B. ve Fahri T.'ye de isabet etti.

Saldırıya uğrayan Ayhan Yılmaz belinden, kafede müşteri olarak bulunan Sabriye B. ve Fahri T. bacaklarından yaralanırken olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri yaralıları olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırdı.

Olay yeri inceleme ekipleri, olayın yaşandığı sokağı trafiğe kapatıp şerit çekerek incelemelerde bulundu. Polis, olay sonrası kaçan Ali Y.'yi yakalamak için çalışma başlattı. Olay sırasında sokakta bulunan seyyar satıcı Cemal Yükseltürk "Olay anında silah seslerini duymamla birlikte ben hemen tezgahın arkasına saklandım. 5-6 el ateş edildi. Kafede oturan biri kadın 2 müşteri yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırıldılar" diye konuştu.

Kaynak: DHA

İlginizi Çekebilir