Kız kardeşinin okumasını istemediği için okulunu bastı! 5 öğretmenini yaraladı, kabus dolu anlar kameralara yansıdı
Adana'nın , merkez Yüreğir ilçesine Başak Mahallesi'ndeki İsmail Sefa Özler Ortaokulu'nda okuyan bir kız öğrencinin abisi korku dolu anlara sebep oldu. Berat Z., iddiaya göre, ortaokul öğrencisi kız kardeşini, okumasını istemediği gerekçesiyle okuldan almak istediği için okulu bastı.
5 ÖĞRETMENİ YARALADI
Sınıftan kız kardeşini zorla çıkarmak isteyen Berat Z.'ye öğretmenler engel olmaya çalıştı. Berat Z., kendisine engel olmak isteyen öğretmenlere saldırıp, 5 kişiyi yaraladı.İhbar olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk alınan bilgiye göre yaralı öğretmenlerin durumunun iyi olduğu öğrenilirken, şüpheli Berat Z. ise polis ekiplerince gözaltına aldı.
SORUŞTURMA SÜRÜYOR
Öte yandan Berat Z.'nin öğretmenlere saldırdığı anlar da cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
Polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Berat Z., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.