Kan donduran cinayet! Kayıp liselinin cansız bedeni bir inşaatta bulunmuştu, iğrenç gerçek ortaya çıktı

Kan donduran cinayet! Kayıp liselinin cansız bedeni bir inşaatta bulunmuştu, iğrenç gerçek ortaya çıktı
Antalya'da kayıp olarak aranan Dilanur Şatır'ın cansız bedeni bir inşaatta bulunmuştu. Genç kızı alıkoyup, istismarda bulunduğu iddia edilen arkadaşı Erdoğan Ç, (19) tutuklandı.

Antalya'da cinayete kurban giden 14 yaşındaki lise öğrencisi Dilanur Şatır ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Yaşamına son verdiği iddia edilen Şatır'ı alıkoyup, istismarda bulunan arkadaşı Erdoğan ç. (19) gözaltına alındıktan sonra tutuklandı. 

Antalya'nın Serik ilçesinde kayıp olarak aranan lise birinci sınıf öğrencisi Dilanur Şatır'ın (14) cansız bedeni bulundu.

DHA'nın haberine göre genç kızı alıkoyup, istismarda bulunduğu iddia edilen Erdoğan Ç. (19) gözaltına alınıp, tutuklandı.

Serik'te lise öğrencisi Dilanur Şatır'dan okuldan çıktıktan sonra haber alamayan ailesi, polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis arama çalışması başlatırken; Dilanur Şatır, 18 Ekim'de saat 13.30 sıralarında Akçaalan Mahallesi'ndeki bir inşaatta hareketsiz bulundu.

Sağlık ekiplerince Serik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şatır, kurtarılamadı. Şüpheli ölüm ile ilgili soruşturma başlatıldı. Araştırmada, okuldan çıkan Dilanur Şatır'ın arkadaşı Erdoğan Ç. ile buluştuğu, bunalımda olduğunu ve yaşamına son vereceğini söylediği, daha sonra da Erdoğan Ç.'nin evine gittikleri tespit edildi.

GÖZALTINA ALINIP, TUTUKLANDI

Polis, Şatır'ın Erdoğan Ç. tarafından alıkonulduğunu ve cinsel istismara uğradığını belirledi. Olayın ardından Erdoğan Ç.'nin, genç kızı Yaşar Uçar Caddesi'nde bir yere bıraktığı tespit edildi. Daha sonra genç kızın kendisini, Akçaalan Mahallesi'ndeki bir inşaattan boşluğa bıraktığı üzerinde duruldu.

Gözaltına alınan Erdoğan Ç. işlemlerinin ardından 'cinsel istismar' ve 'küçük yaşta kız çocuğunu alıkoymak' suçlamasıyla tutuklandı. Dilanur Şatır'ın cenazesi ise incelemenin ardından Serik'te toprağa verildi.

İlginizi Çekebilir