Eşiyle bastığı adamı 15 yerinden bıçaklayıp öldürdü! Korkunç anlar anbean kamerada

Eşiyle bastığı adamı 15 yerinden bıçaklayıp öldürdü! Korkunç anlar anbean kamerada
Eşinden şüphelenen adam karısını takip etti ve arabada bir adamla gördü. Çılgına dönen koca, adamı 15 yerinden bıçaklayıp öldürdü.

Düzce'de yaşanan korkunç olay anbean kameralar tarafından kaydedildi. Karısından şüphelenen adam eşiyle birlikte gördüğü için  adamı öldürdü. Kıbrıs, otomobilin camlarını da kırıp, cam parçalarını da Yakup Yaman'a fırlattıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Yakup Yaman, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Polis tarafından gözaltına alınan Köksal Kıbrıs, ifadesinde suçunu itiraf etti.

EŞİYLE BİRLİKTE GÖRÜP ÖLDÜRMÜŞ

Bu arada olaya ilişkin ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı. Köksal Kıbrıs’ın, kendisini aldattığından şüphelenip, otomobille takibe aldığı eşinin, onun iş arkadaşı Yakup Yaman’ın aracına bindiği, Melen Çayı'nın kenarında ıssız bir yerde durunca da olayı gerçekleştirdiği belirtildi. Köksal Kıbrıs’ın, otomobilden indirdiği eşini de olaya müdahale etmeye çalışınca bıçakla korkutup yaklaştırmadığı ifade edildi. Tüm bu yaşananlar, saniye saniye kamerayla görüntülendi. 

Köksal Kıbrıs'ın emniyetteki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

İlginizi Çekebilir