Çivili sopalarla öldüresiye dayak! Bankta oturdular diye dakikalarca dövdüler

Çivili sopalarla öldüresiye dayak! Bankta oturdular diye dakikalarca dövdüler
İstanbul Taksim'de dövme sanatçısı Y.Ö. ve arkadaşı M.İ., sokakta bulunan bir parkta oturduğu gerekçesiyle gece kulübü çalışanları tarafından çivili sopalarla öldüresiye dövüldü. Kanlar içinde kalan 2 arkadaş hastaneye kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İstanbul'da dövme sanatçısı Y.Ö. ve arkadaşı M.İ., Taksim Asmalı Mescit'te bulunan bir bankta oturduğu sırada dehşeti yaşadı. Gece kulübü çalışanlarının "burada oturamazsınız" uyarılarının ardından, iki arkadaş çivili sopalar ve şişelerle dakikalarca darp edildi.

Olay 5 Eylül tarihinde Taksim'de meydana geldi. dövme sanatçısı Y.Ö. ve arkadaşı M. İ., sokakta bulunan bir bankta otururken yakınlarında bulunan işletmenin çalışanları tarafından taciz edilmeye başladılar.

ÇİVİLİ SOPALARLA DÖVDÜLER

Sabah gazetesindeki iddiaya göre işletmenin çalışanı ikiliye bulundukları yerde oturmamaları gerektiğini ve terk etmelerini söyledi. Y.Ö. ve M.İ., uyarıya aldırış etmeyince kalabalıklaşan çalışanlar çiftin yanına çivili sopalarla gelerek tehdit etmeye başladı.

Korkuya kapılan çift olay yerinden uzaklaşmak istedi ancak iddiaya göre işletme çalışanları saldırmaya başladı.

KANLAR İÇERİSİNDE KALDILAR

İkili kaçmaya çalıştı ancak 6-7 kişilik grup Y.Ö. ve M.İ.'yi öldüresiye dövdü. Başlarına aldıkları darbelerle kanlar içerisinde kalan çift olay yerine polis çağırdı ancak saldırganlar koşarak uzaklaştı.

Hastanede tedavi altına alınan ikilinin kafalarına dikiş atılırken vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı tespit edildi.

SALDIRGANLAR HER YERDE ARANIYOR

Emniyette ifade veren mağdur çift saldırganların bankta oturmamaları için kendileriyle tartışmaya başladığını, ardından 6-7 kişi çivili sopalarla kendilerine saldırdıklarını ve ölümden döndüklerini anlattılar.

Saldırganların kendilerini öldürmeye çalıştığını söyleyen Y. Ö. ve M.İ.'nin şikâyeti sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilir