Bir anda telefonu kilitlendi! Gözyaşları içinde anlattı: Çocuğumun tedavi parası gitti

Bir anda telefonu kilitlendi! Gözyaşları içinde anlattı: Çocuğumun tedavi parası gitti
Otobüs şoförünün başına gelenler hepimizin başına gelebilir aman dikkat! Bir gün telefonun kilitlendiğini söyleyen vatandaş, bankaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı. Gözyaşlarına boğulan adam çocuğunun tedavi masrafının gittiğini söyledi.

Hayatımızı kolaylaştıran telefonlar zaman zaman böyle korkutucu olayların da başımıza gelmesine neden olabiliyor.  Otobüs şoförü Koray Duman, bir sabah uyandığında telefonun kilitlendiğini fark etti. Daha sonra ise resmen haytaının şokunu yaşadı.  ATM'ye gidip para çekmeye çalışan Duman, hesabından 245 bin TL çekildiğini gördü. Çocuğunun tedavi parasının gittiğini ifade eden Duman, "Ben otobüs şoförüyüm o parayı nasıl öderim" diyerek gözyaşlarına boğuldu. 

245 BİN TL'Sİ GİTTİ

Otobüs şoförü Koray Duman, sabah uyanıp telefonunu eline aldığında telefonu açılmadı. Sonra bir ATM'ye gidip para çekmek isteyip şifresini girdiğinde gözlerine inanamadı. Hesabından 245 bin TL çekilen adam hayatının şokunu yaşadı. Olay sonucunda aile perişan oldu. Giden para oğullarının tedavi parasıydı.

185 BİN TL KREDİ ÇEKMİŞLER

Show Haber'in haberine göre olayla ilgili konuşan baba şunları ifade etti:

"Bana söylüyorlar sabah 05.50'de nakit 20 bin TL çekilmiş, 40 bin TL kredi kartımdan kullanılmış, 185 bin TL de kredi çekilmiş. Otobüs şoförüyüm, aldığım para belli zaten. Bu parayı ben nasıl ödeyebilirim. Banka ödeyeceksin diyor. Nasıl bu işin içinden çıkacağım bilmiyorum."

İlginizi Çekebilir