Başkent'te kafası parçalanmış ceset bulundu! Görüntüler tüyler ürpertti

Başkent'te kafası parçalanmış ceset bulundu! Görüntüler tüyler ürpertti
Ankara'da bir apartmanın bahçesinde kafası parçalanmış halde erkek cesedi bulundu. Çevre sakinleri korkunç görüntü sonrası büyük şok yaşadı.

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde sabah saatlerinde bir apartman bahçesinde vatandaşlar erkek cesedi buldu. Kafası parçalanmış halde olan ceset tüyler ürpertirken, 18. kattan kendisini attığı iddia edildi. Cesedin üzerinden ise herhangi bir kimlik çıkmadı.

KİMLİĞİ BELİRSİZ

Sabah saatlerinde yerde kafası parçalanmış bir erkek cesedi gören çevre sakinleri polis ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesi sonrası üzerinden kimlik çıkmayan kişinin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Şahsın kendisini 18'inci kattan aşağıya attığı ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsi sonrası netlik kazanacağı aktarıldı. 
 AW045131_02
 KAFASI PARÇALANMIŞ CESET KOMŞULARI KORKUTTU
 

Olayın tanıklarından Necmettin Kutlubay, “Komşumuz feryat ederek yanımıza geldi. Ben de aşağıya inip polisi aradım. Kendisini tanımıyoruz. Herhalde intihar etmiş, yangın merdiveninden aşağıya atmış kendini. Kafası parçalanmıştı, beyni resmen dışarıdaydı” dedi. 
 

AW045131_04

İlginizi Çekebilir