Baba oğul dükkana girip dehşet saçtılar! Görüntüler korkunç

Baba oğul dükkana girip dehşet saçtılar! Görüntüler korkunç
Çorum'da bir dükkanda baba ile oğlu resmen dehşet saçtı. Bir adamın kolunu kopma noktasına getirdiler. diğerinin ise hayati tehlikesi bulunuyor.

Çorum’un Sungurlu ilçesinde bir iş yerine gelen baba-oğul dehşet saçtı. Kameraların anbean kaydettiği kavgada iş yeri sahibi önce sopayla darbedildi, daha sonra bıçaklandı. İddialara göre, aralarında daha önceden anlaşmazlık varmış.

DEHŞET ANLARI KAMERAYA YANSIDI

Sungurlu'da yaşanan dehşet anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde ilk önce iş yerine V.Y., daha sonra ise E.T. geliyor. İş yerine giren E.T. direkt Alparslan T.'ye saldırırken, oğlu ise üzerinde bulunan bıçağı çıkarıyor. Bu sırada iş yerinde bulunan bir kişi V.Y.'ye müdahale ediyor ancak başarılı olamıyor. Elindeki bıçakla iş yerinde bulunan kişilerinde üzerine giden V.Y., bir süre daha E.T.'nin darp ettiği Alparslan T.'yi bıçaklıyor. 
 Baba oğul daha sonra iş yerinden ayrılıyor. 
  
 İŞ YERİ SAHİBİNİN HAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR
  İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Alparslan T., ambulansla Sungurlu Devlet Hastanesi’ne, buradan da Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Alparslan T.'nin kolunun kopma noktasına geldiği ve kafasına aldığı darbeler nedeniyle hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. 
                                 

İlginizi Çekebilir