Şirketten çalışanlarına ilginç teşvik! Ne yemek, ne sigorta bunun adı cinsel ilişki izni!

Şirketten çalışanlarına ilginç teşvik! Ne yemek, ne sigorta bunun adı cinsel ilişki izni!
Şirketlerin bütün çalışanlarına verdikleri sigorta ve yemek imkanları kabul görmüşken global bir firma ilginç bir hak tanıdı. Şirket çalışanlarının izinlerine ek olarak cinsel ilişki izni verdi.

Şirketlerin motivasyon amaçlı çalışanlarına verdiği haklar arasında yer alan sigorta ve yemek günümüzde kabul gören imkanlar arasında fakat global bir şirket çalışanlarına ilginç bir izin hakkı tanıdı. Bahsi geçen global şirket bünyesindeki çalışanlarının yıllık izinlerine ek olarak 4 gün cinsel ilişki izni verdi.  

ÇALIŞANLARINA CİNSEL İLİŞKİ İZNİ VERDİLER 

Dünya genelinde birçok farklı ülkede şubesi bulunan ve cinsel sağlık üzerine hizmet veren bir şirket, çalışanlarının daha fazla cinsel doyuma ulaşması için onlara özel izin veriyor.

1200_3d69047a-fa74-4213-bf76-7d96d8750fc7

BİR İLGİNÇ İZİN 

İnsanları mutlu etmenin yatak odasından geçtiğini düşünen şirket, İngiltere’deki personeline, yıllık izinlerine ek olarak yılda dört güne kadar öz-sevgi günleri (tatil) fırsatı sunuyor. Olumlu sonuçlar elde eden şirket, uygulamayı genişletmeyi ve dünya çapında tüm çalışanlara yaymayı planlıyor. 

Ek olarak, her iki İngilizden biri (%55) eğer işverenleri tarafından kendilerine teklif edilirse, zevkleri ve üretkenlikleri üzerinde çalışmak için işten izin almayı kabul edeceklerini söyledi.

Şirket sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre tüm bunlar, rahatlama ve mutluluğun iş yerindeki üretkenlikle pozitif yönde ilişkili olduğunu ve çalışanların bu alanı daha fazla keşfetmeye istekli olduğunu gösteriyor. 

İlginizi Çekebilir