'Hışırtı' şikayeti olan kadının kulağından çıkan şey doktorları bile şoke etti! Canlı canlı çıkarıp doğaya saldılar

'Hışırtı' şikayeti olan kadının kulağından çıkan şey doktorları bile şoke etti! Canlı canlı çıkarıp doğaya saldılar
Manisa'da kulağında hışırtı olduğu gerekçesiyle hastaneye giden kadın, doktorları bile şaşırttı. Kadının kulağında yuva yapmış canlı bir örümcek tespit eden doktorlar, gördükleri manzara karşısında şaşkına döndü. Doktorlar tarafından canlı bir şekilde çıkarılan örümcek, yeniden doğaya salındı.

Manisa'nın Salihli ilçesinde duyanları hayrete düşüren bir olay yaşandı. 'Hışırtı' şikayetiyle hastaneye gelen kadının kulağından, örümcek çıktı. Kadının kulağına yuva yaptığı belirlenen örümcek, canlı bir şekilde çıkarıldı.

"ÖRÜMCEĞİ CANLI ÇIKARDIK"

Kulağındaki hışırtı şikayetiyle hastaneye gelen hastanın kulağını kamera ile muayene ettiklerinde, kulağın içindeki canlı örümceği görünce şok yaşadıklarını anlatan KBB Uzmanı Op. Dr. Mehmet Türkyılmaz, “Kulağa yuva yapan örümceği canlı bir şekilde çıkardık” dedi. Daha önce buna benzer vakalarla karşılaştığını belirten Op. Dr. Türkyılmaz, ancak ilk kez kulak içinde canlı bir örümcekle karşılaştıklarını söyledi. Op. Dr. Türkyılmaz, kulaktan çıkarılan örümceğin ise yeniden doğal ortama salındığını sözlerine ekledi.

"HIŞIRTI YAPAN MEĞERSE ÖRÜMCEKMİŞ"

Hayatının şokunu kulağında canlı bir örümcek olduğunu duyunca yaşadığını anlatan Fatma Arık ise, “Kulağıma örümcek nasıl girdi ben de bilmiyorum. Kulağımdaki hışırtının nedeni, kulağıma yuva yapan örümcekmiş. Örümcek, KBB Uzmanı Op. Dr. Mehmet Türkyılmaz tarafından kulağımdan çıkarılınca hışırtı sesinden kurtuldum” diye konuştu. 
 

İlginizi Çekebilir