Bir mahalle diken üstünde! Aynı noktada 3 gün sonra 2. ceset

Bir mahalle diken üstünde! Aynı noktada 3 gün sonra 2. ceset
Antalya'da bir mahalle resmen diken üstünde desek yeridir. 3 gün arayla aynı noktada 2. ceset bulununca herkesin yüreği ağzına geldi.

Antalya'da 3 gün önce ceset bulunmuştu. Aynı mahallede 3 gün sonra bir sitenin bahçesinde 35 yaşlarında bir erkek cesedi daha bulundu. Mahalleli ise yaşananlardan dolayı büyük panik yaşadı. İki erkek cesedinin nasıl öldürüldüğü ise soru işaretlerinden bir diğerini oluşturdu.

AYNI MAHALLEDE BİR CESET DAHA

Saat 10.15 sırasında Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi 2865 sokak üzerinde bulunan sitenin duvarının dibinde bir şahsın hareketsiz yattığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarla adrese gelen polis ve sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede 35 yaşlarındaki şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

Antalya'da Bir Sitenin Duvarının Dibinde İkinci Kez Erkek Cesedi Bulundu

3 GÜN ÖNCE DE CESET BULUNMUŞTU

Olay yeri inceleme ekipleri branda kurup, inceleme yaptığı ceset üzerinde herhangi bir kimlik bilgisine ulaşamadı. Diğer taraftan aynı mahallede 3 gün önce de aynı yaşlarda erkek şahsın boş arazide cesedi bulunmuştu. Savcılık incelemesinin ardından şahsın cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İlginizi Çekebilir