Okan Buruk İcardi depremini açıkladı!

Okan Buruk İcardi depremini açıkladı!
Beşiktaş maçından sonra açıklamalarda bulunan Okan Buruk, İcardi'nin sakatlığı hakkında "Şu anda ağrı var, net durumunu MR sonrası göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Trendyol Süper Lig'in 9'uncu haftasında Beşiktaş'ı 2-1 mağlup eden Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuştu. Mauro Icardi'nin sakatlandığını belirten Okan Buruk, "Mauro Icardi'nin topuğunda bir ağrı vardı. Kenarda bandajı çıkardı, ağrı arttı. Soyunma odasında da ağrısı vardı. Şu anda ağrı var, net durumunu MR sonrası göreceğiz" dedi.

TARAFTARLAR BİZE GÜVENİYOR

Taraftarların koreografisiyle ilgili konuşan Buruk, "Taraftarımız, koreografi muhteşemdi. Takıma, bizlere güveniyorlar. Onlara teşekkürler. Onların hak ettikleri başarıları onlara armağan etmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

KAZANMAYA DEVAM ETMELİYİZ

Rekorların hatırlatılması üzerine Okan Buruk, "Rekorları bilmiyoruz, maç kazandıkça oraya çıkıyor. Güçlü bir lig. Beşiktaş'ın kalitesini gördük. 11'e 10 durumda bile Burak Hoca ve takımı çok ciddi şekilde cevap verdi. Daha iyisini yapabiliriz. Kazanmaya devam etmeliyiz" açıklamasını yaptı.

Milli ara sonrası kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Okan Buruk, "Mili ara sonrası zordur, yeni toparlanıyoruz. Kazanarak devam ettik ve mutluyum" diye konuştu.

DERBİ KAZANMIŞIZ MUTLU OLMAMIZ LAZIM AMA...

Beşiktaş'ta Alex Oxlade Chamberlain'in kendilerini zorladığını ifade eden Okan Buruk, "Derbi kazanmışsınız, mutlu olmanız gerekiyor. 11'e 10'dan sonra oyuncularımın da kafasında 'Nasıl olsa kazanırız' düşüncesini gördük. Net pozisyon vermedik. Beşiktaş'a 2 şut şansı verdik, 1'i gol oldu. Chamberlain girdikten sonra kenardan içeriye gelip çok boş top aldı. Onu takipte zorlandık" dedi.

30 ŞUT VAR KAÇ TANESİ İSTEDİĞİMİZ KALİTEDE?

Okan Buruk son olarak, "Aslında genel olarak maçın sonuna kadar, bundan önceki haftalarda da söylediğimiz şey; bitiriciliğimiz yeterli değildi. Son paslar, son orta, son çalım... Burada daha iyi olmalıyız. 30 şut var ama kaç tanesi istediğimiz kalitede olmuş? Bunların analinizi yapacağız" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir