Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı izleyenleri kahkahaya boğdu

Cübbeli Ahmet'in Aziz Yıldırım anısı izleyenleri kahkahaya boğdu
Cübbeli Ahmet katıldığı bir televizyon programında, Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım ile aralarında geçen diyaloğu anlattı. Cübbeli'nin sözleri kahkahaya boğdu.

Açıklamalarıyla sık sık gündem olan Cübbeli Ahmet Hoca , Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım ile olan anısını anlattı.  İlk kez Aziz Yıldırım ile trafikte karşılaştığını ve başkanın cuma namazına gittiğini düşündüğünü söyleyen Cübbeli Ahmet, daha sonra bu konuyu Aziz Yıldırım'a anlattığında "Ne cuması? Balıkçıya gidiyordum." cevabını aldığını ifade etti. Bu anlar sosyal medyada gündem oldu.

CÜBBELİ AHMET'İN AZİZ YILDIRIM ANISI

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile olan anısı Akit TV'de katıldığı programdakileri güldürdü. Yıldırım ile trafikte karşılaştığını ve efsane başkanın cuma namazına gittiğini düşündüğünü belirten Cübbeli Ahmet, daha sonra Aziz Yıldırım ile konuştuğunda kendisine "Ne cuması? Balıkçıya gidiyordum." dediğini söyledi.

"MERT ADAM, DÜRÜST ADAM"

Aziz Yıldırım'ın bu cevabı sonrası Cübbeli Ahmet, "Başkan sus da bari ben 'Cumaya gittiğini gördüm diyecektim' dedim." ifadelerini kullandığını belirtti. Cübbeli Ahmet, Yıldırım'dan "Mert adam, dürüst adam. 'Gitmiyorum cumaya' dedi ya! Ben dürüstleri severim" diyerek bahsetti.

AZİZ YILDIRIM İÇİN ÖZEL DUA EDİYOR

Cübelli Ahmet ayrıca Aziz Yıldırım'ın namaza başlaması için özel dua ettiğini ve Fenerbahçe'nin eski başkanıyla hala görüştüğünü söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.