Beşiktaş'ta seçim tarihi belli oldu!

Beşiktaş'ta seçim tarihi belli oldu!
Beşiktaş'ta önümüzdeki ay yapılması öngörülen olağan seçimli genel kurul tarihi belli oldu.  Beşiktaş'ta Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'un 17 Aralık'ta yapılacağı öğrenildi.

Beşiktaş'ta yapılacak olan seçim, 17 Aralık Pazar günü gerçekleşecek. Ahmet Nur Çebi, adaylık durumuyla ilgili ilerleyen günlerde açıklama yapacak.

iyah-Beyazlılar, olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının 10 Aralık Pazar günü yapılacağını duyurdu. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şu şekilde:

"Yönetim Kurulumuz, bugün yaptığı toplantıda Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirilme tarihlerini belirlemiştir.

Buna göre; Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, 26 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecektir. 26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü yapılacaktır.

Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 10 Aralık Pazar günü yapılacaktır. 10 Aralık Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir.

Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.