Beşiktaş'ın haftalar sonra yüzü güldü! Şenol Güneş'ten dikkat çeken açıklamalar: Güvenmiyorum

Beşiktaş'ın haftalar sonra yüzü güldü! Şenol Güneş'ten dikkat çeken açıklamalar: Güvenmiyorum
Haftalardır üst üste mağlubiyet alan Kartal'ın yüzü sonunda güldü. Beşiktaş, Konyaspor'u 2-0 mağlup etmeyi başardı. Maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş'in yayıncı kuruluşa sözleri dikkat çekti.

Üst üste aldığı mağlubiyetler sonrası taraftarının yüzünü bir türlü güldüremeyen Beşiktaş, dün Konyaspor'u 2-0 yenrek sevinç yaşadı.  Teknik Direktörü Şenol Güneş, galibiyetin ardından basın toplantısında konuştu. Şenol Güneş'in "Kazandığımız için mutluyuz, sizi bilmem ama biz mutluyuz." dedi. Ardından ise yayıncı kuruluşa sitem etti.

İşte Şenol Güneş'in açıklamaları:

Deplasmanda rakibe göre daha iyi oynadık. Zor bir dönemden geçtiğimiz bir gerçektir. Her şeyi olumsuz olarak vermek doğru değil. Tabii ki eksiklerimiz var. Oyun üstünlüğümüz, skor üstünlüğümüz vardı. 2-0'dan sonra daha önce 11'e 11'ken ağırlığımız vardı, 11'e 10'dan sonra daha çok dinlenmeye yönelik pas yaparken hatalar yapıldı, doğrudur. Maçı kazanmaya yakın taraf bizdik. Kazandığımız için rahatsız değiliz, mutluyuz.

"SİZE GÜVENMİYORUM"

Kurum olarak size (yayıncı kuruluş) güvenmiyorum. Yayıncı kuruluş maçta atılan golü oradan göstermeyip, dün itibarıyla bir başka maçta gösteriyorsa söylenecek bir şey yok. Camiayı çok güzel işliyorsunuz. Maşallahınız var. Bu kadar üstümüze gelmenizin bir anlamı yok. Afrika maçları var, başka şey var. Bugün maç var, Afrika maçları devre arasında.

"SAKIN İZİN VERMEYİN"

Yayıncı anlayışını bir taraflı kullanmayın. İnsanların bağlı olduğu kurumlara güvenmek ister. Ben güvenmiyorum. Seyahatler, programlar... Üç günde bir maç yaparken, bir de gidip geliyoruz. Kaybettiğimiz iki maçın travması var, o da doğru. Bundan nemalanmak isteyenlere de sakın izin vermeyin.

İlginizi Çekebilir