Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeljka Cvijanovic ve Milorad Dodik ile görüştü! İkili ilişkiler ele alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeljka Cvijanovic ve Milorad Dodik ile görüştü! İkili ilişkiler ele alındı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Sırp Üyesi Zeljka Cvijanovic ve Bosna Hersek Sırp Kesimi Başkanı Milorad Dodik ile görüştü.

İletişim Başkanlığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Sırp Üyesi Zeljka Cvijanovic ve Bosna Hersek Sırp Kesimi Başkanı Milorad Dodik ile görüştüğünü duyurdu. 

Screen Shot 2023-10-07 at 15.06.18

GÖRÜŞMEDE İKİLİ İLİŞKİLER ELE ALINDI 

Başkanlık tarafından gönderilen açıklamada "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 4. Olağanüstü Kongresi’ne katılan Bosna-Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Sırp Üyesi Zeljka Cvijanovic ve Bosna Hersek Sırp Kesimi Başkanı Milorad Dodik ile kongre salonunda bir araya geldi. Görüşmede, Türkiye ile Bosna Hersek arasındaki ikili ilişkiler ve bölgesel konular ele alındı. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongreye katılımları nedeniyle Cvijanovic ve Dodik’e teşekkür etti" denildi.

Screen Shot 2023-10-07 at 15.23.15

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NİKARAGUA DIŞİŞLERİ BAKANI COLİNDRESİ'İ KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne katılan Nikaragua Dışişleri Bakanı Denis Moncada Colindres'i Ankara Spor Salonu'nda kabul etti.
 

İlginizi Çekebilir