Ünlü oyuncunun evlat acısı! 28 aylık bebeğini kaybetti

Ünlü oyuncunun evlat acısı! 28 aylık bebeğini kaybetti
Ünlü oyuncu Engin Yüksel, evlat acısıyla sarsıldı. 28 aylık bebeğini kaybeden Yüksel'in sözleri yürekleri paramparça etti.

Ekranların aranan yüzlerinden biri olan, ünlü oyuncu Engin Yüksel'in 28 aylık oğlundan acı haber geldi. Yüksel'in bebeği bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Minik Çınar Aziz ne yazık ki hayata tutunamadı.

"YAŞAMAK NE ZORMUŞ BE OĞLUM BUNU SENİ YİTİRDİĞİM VAKİT ANLADIM"

Acı haberi ünlü oyuncu duyurdu. Engin Yüksel, yayımladığı mesajda, "1 Ekim 2020 Perşembe... Annenizin ve benim size hamile olduğunu öğrendiğimiz gün ve tarih... 1 Ekim 2023 Pazar... 28 ay boyunca vermiş olduğun yaşama savaşını bıraktığın gün... Canım oğlum; yaşamak ne zormuş be oğlum, bunu seni yitirdiğim vakit anladım. 'Ne dündü be, ne gündü' dedim ve ben ve biz can dostlarım senden çok şey öğrendik. Bana ve bize bir kız kardeş emanet edip gittin... Emanetin kalbimizin başımızın üstüne. Ben ve biz ve can dostlarım seni çok sevdik... Seni beni bizi var eden benden bizden çok sevdi seni. Huzurunda uyu bende senin huzurunda uyuyacağım oğlum" ifadelerini kullandı.


Takipçileri başsağlığı mesajlarıyla Engin Yüksel'e destek oldu.

Ekran görüntüsü 2023-10-04 092539

Ekran görüntüsü 2023-10-04 092720

İlginizi Çekebilir