Üfürükçü, Müge Anlı'nın sorularına dayanamadı! Canlı yayında kendini su kanalına atmaya çalıştı

Üfürükçü, Müge Anlı'nın sorularına dayanamadı! Canlı yayında kendini su kanalına atmaya çalıştı
Günlerdir Bedriye Kılıç'ın kaybının konuşulduğu Müge Anlı'nın programında ilginç anlar yaşandı. Bedriye Kılıç için “Evli ve iki çocuklu adama kaçtı” dediği iddia edilen üfürükçü ile iletişime geçen Müge Anlı sorularıyla adamı fena sıkıştırdı.

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te komik anlar yaşandı. Müge Anlı, sorularıyla üfürükçüyü fena köşeye sıkıştırdı. Üfürükçü ise çareyi canlı yayından kaçmakta buldu. Kendini hemen yanında bulunan su kanalına atmaya çalıştı. Bu anlarda Müge Anlı gülmeden edemedi. 

MÜGE ANLI'DA GÜNLERDİR BEDRİYE KILIÇ ARANIYOR

Konya Akşehir’den, 6 Temmuz’da, kaybolan evli ve 3 çocuk annesi, 35 yaşındaki Bedriye Kılıç’tan 91 gündür haber alınamıyor. Yaşadığına dair hiçbir belirti olmayan Bedriye Kılıç’ın, evli ve 2 çocuklu bir erkekle kaçıp gittiği, bunu da bir üfürükçünün aileye söylediği iddiası Müge Anlı'nın ekibi iddiada adı geçen üfürükçü Musa Başdağ’a ulaştı.

"BEDRİYE’NİN AKŞEHİR’DE OLDUĞUNU SÖYLEDİ"

Çiftçilikle uğraştığını, bu işlerle ilgisi olmadığını söyleyen Musa Başdağ “Kayıp Bedriye’nin ağabeyi Muhammet Er bana ulaştı, ‘Bir adam var, onunla görüş’ dedi. Adamı aradım, bana Bedriye’nin Akşehir’de olduğunu söyledi. O adam da hoca değil, değerli bir ağabeyimiz” dedi.

SU KANALINA ATLADI

Anlattıkları üzerine Müge Anlı ekibinin, “Bir çiftçi kayıp bir kişinin Konya Akşehir’de olabileceğini nereden bilebilir” sorusunu “Ben de bilmiyorum. Asıl kayıp Bedriye’nin ağabeyi Muhammet’in bir üfürükçüsü var” diye yanıtlayan Musa Başdağ, sorular karşısında daha fazla verecek bir cevabı olmayınca çareyi sulama kanalına atlayarak kaçmakta buldu.

"BU İŞLERE TÖVBE ETTİM"

Müge Anlı, kayıp Bedriye’nin ağabeyi Muhammet Er’in üfürükçüsü olduğu söylenen bir diğer isme de ulaştı. Üfürükçü olduğu söylenen o ismin soruları karşısındaki yanıtı ise “Ben artık uğraşmıyorum o işlerle. Muhammet beni aradı. Ben onlar birbirlerine düşman olmasınlar diye kardeşin sağ dedim. İşimi, aşımı kaybettim. Sürünüyorum. Ben kendi derdime çare olamadığım için artık bu işlere tövbe ettim. Bu yaptığım için çok pişmanım” oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.