Metin Akpınar'ın ikizleri ortaya çıkmıştı, bir bomba daha! Usta oyuncunun bir de oğlu mu var?

Metin Akpınar'ın ikizleri ortaya çıkmıştı, bir bomba daha! Usta oyuncunun bir de oğlu mu var?
Usta oyuncu Metin Akpınar'ın yıllar sonra ikizleri olduğu ortaya çıkmıştı. Büyük bir şok yaşanırken bugün bir bomba daha ortaya atıldı. Akpınar'ın bir de oğlu mu var?

Günlerdir konuşulan Metin Akpınar'ın 35 yıl sonra ikizleri olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta kızlarından birinin de çocukları olduğunu öğrenmiş bir de dede olmuştu.  Evlilik dışı ilişkiden 2 kızı olan Akpınar hakkında Onur Akay bomba bir iddiada bulundu. Onur Akay yazısında Akpınar'ın bir de oğlu olduğunu söyledi.

METİN AKPINAR'IN OĞLU MU VAR?

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu adından ikizleri olduğu 35 yıl sonra ortaya çıktı. "36 yıl önce Antalya’da bir sanatsal etkinlikte tanıştığım kişiyle sadece bir gecelik beraberliğim oldu. Bu olaydan sonra bir daha ne görüştük ne de haberleştik. 24 yıl sonra, bir gün ikiz kardeşler bana ulaşıp babalarının ben olduğumu söylediler" diyerek iddiaları kabul eden Akpınar hakkında bir iddia da Onur Akay'dan geldi.

Onur Akay yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Metin Akpınar’ın 1984 doğumlu bir de oğlu olduğu senelerdir yakın çevresinde konuşuluyor. Şu anda 39 yaşında olan ve iki isimli olan oğlunun göbek adı da Metin ve Almanya’da yaşıyor. Genç Metin’i büyüten aile Genç Metin'in Metin Akpınar’a babalık davası açmasını istiyor. Metin Akpınar emin olun ki oğlunu benim yazımla öğrenmiyor ama eşi Göksel Özdoğdu Akpınar benim yazımla öğrenecek. Genç Metin’in annesinin de Suphiye Orancı olduğunu söyleyenler var. Ancak annesi başka bir kadın bile olsa ikizlerin öz ağabeyi oluyor. Çocuklarının beklediği şeyin sadece sevgi ve sıcak ilişki olduğunu maalesef ki anlayamayan Metin Akpınar’ın, Yeşilçam filmlerini aratmayan hayatının bir gün film olacağı da kesinleşti.”

İlginizi Çekebilir