Koruyucu filmi ekranlarda! Koruyucu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Koruyucu filmi ekranlarda! Koruyucu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?
Koruyucu filmi, 10 Şubat 2024 akşamı televizyon ekranlarında olacak. Cumartesi akşamını evlerinde televizyon karşısında geçirecek olan izleyiciler filmin konusu ve oyuncularını merak ediyor. Aksiyon, dram ve gerilim türlerinde olan Koruyucu filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte filme dair bilgiler.

Yönetmen: Julien Leclercq

Oyuncular: Jean-Claude Van Damme, Sveva Alviti, Sami Bouajila

Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim

Yapım Yılı: 2018 / Belçika , Fransa

Julien Leclercq'in yönettiği Koruyucu, gece kulüplerinde çalışarak sekiz yaşındaki kızı Sarah'yı büyütmeye çalışan Lukas'ın, kendisini bir anda kızının hayatını da tehdit eden olaylar içerisinde bulmasını konu ediniyor.

KORUYUCU FİLM KONUSU

Koruyucu, kendisini bir şiddet sarmalının içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Ellili yaşlarında bir gece kulübü fedaisi olan Lucas'ın hayatı kızından ibarettir. 8 yaşındaki kızı Sarah'ı büyütmek için çabalayan Lucas, kızı için her şeyi yapmaya hazırdır. Kendi kontrolünde bir hayat süren Lucas'ın yaşamı bir gün kontrolünü kaybetmesi ile bambaşka bir hal alır.

Gece kulübüne gelen bir müşterinin çıkardığı tartışma, Lucas'ın kontrolünü kaybetmesine neden olur. Yaşanan kavga sonrası işten çıkarılan Lucas bir yandan da sorun yaşadığı polislerle uğraşır. Kızına bakmak için paraya ihtiyaç duyan Lucas, bir kulüpte çalışmaya başlar.

Ancak burada yürütülen işler pek de Lucas'ın sandığı gibi değildir. Kulüp Avrupa'da faaliyet gösteren tehlikeli bir çete tarafından yönetilmektedir. Çetenin artık yeni bir üyesi olan Lucas, kendisini bir şiddet sarmalının içinde bulur. Lucas'ın kızının ve kendi hayatını koruması için savaşmaktan başka seçeneği yoktur.

KORUYUCU FİLM OYUNCULARI

Jean Claude Van Damme

Sveva Alviti

Sami Bouajila

Sam Louwyck

Kaaris

Kevin Janssens

Alica Verset

Dimitri Thivaios

Kaynak:Master Haber