35 yıllık sır! Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden kızı olduğu ortaya çıktı! Görünce benzerliğine şaşıracaksınız

35 yıllık sır! Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden kızı olduğu ortaya çıktı! Görünce benzerliğine şaşıracaksınız
Usta sanatçı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden bir kızı olduğu ortaya çıktı. 35 yıldır saklanan sırrın ortaya çıkmasının ardından Akpınar'ın kızını görenler benzerliğe şaştı kaldı.

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisi gündeme bomba gibi düştü. Meğer 35 yıl önce bu ilişkiden bir kız çocuğu dünyaya gelmiş.  62 yıldır Göksel Özdoğdu ile neredeyse evliliği olan Akpınar'ın bu evlilikten ise hiç çocuğu olmadı. Şu anda 81 yaşında olan usta sanatçının Duygu Nebioğlu isminde kızı olduğu ortaya çıktı. 

35 YILLIK SIR ORTAYA ÇIKTI

Ankaramasası'nın özel haberine göre, ünlü sanatçı Metin Akpınar 35 yıl sonra bir kızı olduğu ortaya çıktı. Evlilik dışı dünyaya gelen Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar hakkında babalık davası açtı. Gizlilik kararı bulunan dava bugün sonuçlandı

DNA RAPORU GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

DNA testlerini de dikkate alan mahkeme Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağladı.

ANNESİ BİR KÖYE BIRAKMIŞ

Annesi tarafından bir köye bırakılan daha sonra devlet koruması altına alınan ve ardından evlat edinilen Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu şunları söyledi:11

“Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya'da yaşama tutundum. Dünya'nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm.”

Screenshot_7-4

"HAYRANI OLDUĞUMU SANATÇI BİYOLOJİK BABAM"

“Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar'a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeble saygı değer avukatlarıma ulaştım.”

“Bugün avukatlarim Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpınar'ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz.”

“Şaşkınım, yıllar sonra gelen mutluluk hayatımın ilk günü gibi oldu. Kamuoyuna bunu açıklamayı borç bilip sevgi ve barış içerisinde hareket edeceğimizi duyurmak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan ve koşulsuz sevgi veren Nebioğlu aileme teşekkür ediyorum . Duyguluyum. Nebioğlu’nun avukatları Av. Ferihan Polat ve Av. Ahmet Furkan Uludağ da “müvekkilimizin yaşadığı bu süreçte hukuken ona destek olduğumuz ve olumlu sonuçlar elde ettiğimiz için mutluyuz. Dava konusunun hassas olması sebebiyle daha ilk dilekçemizde yargılamanın gizli yürütülmesini bizzat biz talep ettik.”

İşte Metin Akpınar'ın kızı (Ortadaki)
Screenshot_8-4

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.