Pakistan'da bombalı saldırı! Onlarca ölü var

Pakistan'da bombalı saldırı! Onlarca ölü var
Pakistan'da Mevlid Kandili için toplanan vatandaşların bulunduğu alana bombalı saldırı düzenlendi. Saldırıda onlarca kişi hayatını kaybetti.

Pakistan'ın Belucistan eyaletinde bir cami yakınına bombalı saldırı düzenlendi. Mevlit Kandili için toplanan vatandaşların bulunduğu alanda düzenlenen bombalı saldırı sonucu 1'i polis 52 kişi hayatını kaybetti. Saldırıda 58 kişinin de yaralandığı öğrendil. Yetkililer, olayın intihar saldırısı olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

52 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Dawn gazetesindeki habere göre, Belucistan'ın Mastung bölgesinde bir cami yakınında Mevlit Kandili için toplanan vatandaşların bulunduğu alanda bomba patlatıldı. Bombalı terör saldırısında 1'i polis 52 kişi hayatını kaybetti, 58 kişi yaralandı.

İNTİHAR SALDIRISI İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Patlama alanına çok sayıda ambulans ve arama kurtarma ekibi gönderildi. Yetkililer, olayın intihar saldırısı olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Saldırıyı henüz üstlenen olmadı. Geçici hükümet Başbakanı Anvarul Hak Kakar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, saldırıyı kınadı.

İlginizi Çekebilir