Kızılcık Şerbeti'nden "Yok artık" dedirten sahne! Oğluna cinsel ilişkiyi öğretmek için eve kadın çalışan almış

Kızılcık Şerbeti'nden "Yok artık" dedirten sahne! Oğluna cinsel ilişkiyi öğretmek için eve kadın çalışan almış
Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde bir sahne vardı ki izleyiciye saç baş yoldurttu. Pembe, oğluna cinsellik öğrensin diye eve kadın çalışan alacağını söyledi. Sosyal medya ayağa kalktı.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti dün yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizide bir sahne vardı ki sosyal medyada büyük tepki çekti. Arkadaşıyla sohbet eden Pembe, cinsellik bilmeyen oğluna öğrenmesi için eve bir kadın çalışan alacağını söyledi. 

GERDEK GECESİNE HAZIR OLSUN DİYE EVE KADIN ÇALIŞAN ALMA FİKRİ ÇILDIRTTI

Dizide Pembe'nin yıllar önce oğlu Mustafa'nın cinsel hayatı öğrenmesi için eve çalışan bir kadın aldığı ortaya çıktı. Sahnede Pembe'nin bir arkadaşına "Mustafa evlenecek çağa geldi ama çok içine kapanık. Evlenince ne yapacak bu çocuk? Malum gerdek var" diyor. Pembe'nin arkadaşı ise "Üzüldüğün şeye bak bunun çaresi var. Bir kız buluruz eve alırsın kimse de bilmez" cevabını veriyor.

Kadını bir çalışan olarak eve almak isteyen Pembe ise "Bu kız bizim eve çalışan olarak gelsin sonra da Mustafa'ya yanaşır. Odasına mı girer ne yapar ben bilemem. Her şeyi öğretsin oğluma, evliliğe hazırlasın onu" karşılığını veriyor. Pembe'nin yıllar önce oğlu için eve aldığı kadın çalışan ise yeniden eve geliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinde tepki çeken sahne! Pembe, oğlu cinsel hayatı öğrensin diye eve kadın çalışan almış

TEPKİ ÇEKTİ

Sahne kısa sürede birçok kişi tarafından paylaşılınca tepkiler de beraberinde Sahneyi eğreti gelin olarak tanımlayan kullanıcılar "Bu uygulama Anadolu'da çok yaygın" ve "Bu kadarını da beklemezdik" yorumunu yaptı.

İlginizi Çekebilir